Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
2:3
Strażak Pielgrzymowice
Strażak Dębowiec
1:5
Wisła Strumień
Beskid Brenna
2:2
Victoria Hażlach
LKS Pogórze
1:4
Orzeł Zabłocie
Beskid II Skoczów
0:1
Olza Pogwizdów
LKS Goleszów
3:0
Błyskawica Kończyce Wielkie
UKS APN Góral Istebna
0:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zabłocie
2:1
Beskid II Skoczów
Strażak Pielgrzymowice
5:1
LKS Pogórze
Olza Pogwizdów
2:1
Beskid Brenna
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:0
Wisła Strumień
Victoria Hażlach
2:3
Strażak Dębowiec
Błyskawica Kończyce Wielkie
2:1
Zryw Bąków
UKS APN Góral Istebna
5:4
LKS Goleszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
3:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Zryw Bąków
2:1
UKS APN Góral Istebna
Strażak Dębowiec
0:7
Olza Pogwizdów
Wisła Strumień
1:0
Victoria Hażlach
LKS Pogórze
3:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
Beskid Brenna
0:3
Orzeł Zabłocie
Beskid II Skoczów
1:1
Strażak Pielgrzymowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
2:2
Zryw Bąków
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:1
Victoria Hażlach
Błyskawica Kończyce Wielkie
1:4
Beskid II Skoczów
Orzeł Zabłocie
3:2
Strażak Dębowiec
Strażak Pielgrzymowice
1:5
Beskid Brenna
Olza Pogwizdów
1:1
Wisła Strumień
UKS APN Góral Istebna
2:2
LKS Pogórze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
1:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Strażak Dębowiec
2:4
Strażak Pielgrzymowice
Wisła Strumień
1:0
Orzeł Zabłocie
Beskid Brenna
3:0
Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Pogórze
3:2
LKS Goleszów
Beskid II Skoczów
3:5
UKS APN Góral Istebna
Victoria Hażlach
1:3
Olza Pogwizdów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:1
Olza Pogwizdów
LKS Goleszów
1:3
Beskid II Skoczów
Błyskawica Kończyce Wielkie
5:0
Strażak Dębowiec
Orzeł Zabłocie
6:0
Victoria Hażlach
Zryw Bąków
2:0
LKS Pogórze
Strażak Pielgrzymowice
3:2
Wisła Strumień
UKS APN Góral Istebna
4:2
Beskid Brenna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
1:2
UKS APN Góral Istebna
Wisła Strumień
3:3
Błyskawica Kończyce Wielkie
Beskid Brenna
4:2
LKS Goleszów
LKS Pogórze
1:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Olza Pogwizdów
3:2
Orzeł Zabłocie
Beskid II Skoczów
1:2
Zryw Bąków
Victoria Hażlach
0:3
Strażak Pielgrzymowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
4:1
Beskid Brenna
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:2
Orzeł Zabłocie
LKS Goleszów
5:0
Strażak Dębowiec
Błyskawica Kończyce Wielkie
3:1
Victoria Hażlach
LKS Pogórze
2:0
Beskid II Skoczów
Strażak Pielgrzymowice
0:0
Olza Pogwizdów
UKS APN Góral Istebna
3:2
Wisła Strumień
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
0:3
Zryw Bąków
Wisła Strumień
8:1
LKS Goleszów
Beskid Brenna
1:2
LKS Pogórze
Orzeł Zabłocie
1:1
Strażak Pielgrzymowice
Olza Pogwizdów
1:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
Beskid II Skoczów
3:4
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Victoria Hażlach
4:1
UKS APN Góral Istebna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
0:3
Wisła Strumień
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:0
Strażak Pielgrzymowice
LKS Goleszów
3:2
Victoria Hażlach
Błyskawica Kończyce Wielkie
0:1
Orzeł Zabłocie
LKS Pogórze
9:1
Strażak Dębowiec
Beskid II Skoczów
1:1
Beskid Brenna
UKS APN Góral Istebna
0:2
Olza Pogwizdów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
2:1
Beskid II Skoczów
Wisła Strumień
3:1
LKS Pogórze
Beskid Brenna
1:4
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Orzeł Zabłocie
3:2
UKS APN Góral Istebna
Strażak Pielgrzymowice
2:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
Olza Pogwizdów
0:1
LKS Goleszów
Victoria Hażlach
2:2
Zryw Bąków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
1:0
Olza Pogwizdów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Goleszów
13:1
Orzeł Zabłocie
Beskid Brenna
2:2
Strażak Dębowiec
LKS Pogórze
1:2
Victoria Hażlach
Beskid II Skoczów
0:3
Wisła Strumień
UKS APN Góral Istebna
2:1
Strażak Pielgrzymowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
2:5
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Wisła Strumień
4:1
Beskid Brenna
Błyskawica Kończyce Wielkie
0:2
UKS APN Góral Istebna
Orzeł Zabłocie
1:2
Zryw Bąków
Strażak Pielgrzymowice
0:2
LKS Goleszów
Olza Pogwizdów
0:0
LKS Pogórze
Victoria Hażlach
1:0
Beskid II Skoczów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:0
UKS APN Góral Istebna
Wisła Strumień
8:3
Strażak Dębowiec
Błyskawica Kończyce Wielkie
1:1
LKS Goleszów
Orzeł Zabłocie
0:1
LKS Pogórze
Strażak Pielgrzymowice
2:2
Zryw Bąków
Olza Pogwizdów
2:2
Beskid II Skoczów
Victoria Hażlach
0:1
Beskid Brenna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
2:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
Strażak Dębowiec
1:6
Victoria Hażlach
Wisła Strumień
3:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Goleszów
4:3
UKS APN Góral Istebna
Beskid Brenna
1:1
Olza Pogwizdów
LKS Pogórze
4:2
Strażak Pielgrzymowice
Beskid II Skoczów
5:0
Orzeł Zabłocie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:0
LKS Goleszów
Błyskawica Kończyce Wielkie
0:2
LKS Pogórze
Orzeł Zabłocie
0:4
Beskid Brenna
Strażak Pielgrzymowice
1:2
Beskid II Skoczów
Olza Pogwizdów
0:0
Strażak Dębowiec
Victoria Hażlach
1:5
Wisła Strumień
UKS APN Góral Istebna
2:1
Zryw Bąków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
1:6
LKS Goleszów
Strażak Dębowiec
0:0
Orzeł Zabłocie
Wisła Strumień
3:1
Olza Pogwizdów
Beskid Brenna
2:3
Strażak Pielgrzymowice
LKS Pogórze
2:1
UKS APN Góral Istebna
Beskid II Skoczów
1:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
Victoria Hażlach
0:4
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
3:2
LKS Pogórze
Błyskawica Kończyce Wielkie
1:0
Beskid Brenna
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
9:0
Zryw Bąków
Orzeł Zabłocie
1:2
Wisła Strumień
Strażak Pielgrzymowice
1:2
Strażak Dębowiec
Olza Pogwizdów
2:1
Victoria Hażlach
UKS APN Góral Istebna
2:2
Beskid II Skoczów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Brenna
4:2
UKS APN Góral Istebna
LKS Pogórze
7:3
Zryw Bąków
Beskid II Skoczów
4:2
LKS Goleszów
Strażak Dębowiec
0:5
Błyskawica Kończyce Wielkie
Olza Pogwizdów
0:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Victoria Hażlach
3:3
Orzeł Zabłocie
Wisła Strumień
3:0
Strażak Pielgrzymowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
0:1
Beskid II Skoczów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:1
LKS Pogórze
LKS Goleszów
2:3
Beskid Brenna
Błyskawica Kończyce Wielkie
2:5
Wisła Strumień
Orzeł Zabłocie
2:2
Olza Pogwizdów
Strażak Pielgrzymowice
2:3
Victoria Hażlach
UKS APN Góral Istebna
4:0
Strażak Dębowiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
0:5
LKS Goleszów
Wisła Strumień
4:1
UKS APN Góral Istebna
Beskid Brenna
4:0
Zryw Bąków
Orzeł Zabłocie
2:6
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Olza Pogwizdów
4:2
Strażak Pielgrzymowice
Beskid II Skoczów
2:1
LKS Pogórze
Victoria Hażlach
0:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
1:0
Strażak Dębowiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
8:1
Beskid II Skoczów
LKS Goleszów
4:4
Wisła Strumień
Błyskawica Kończyce Wielkie
2:2
Olza Pogwizdów
LKS Pogórze
1:2
Beskid Brenna
Strażak Pielgrzymowice
3:2
Orzeł Zabłocie
UKS APN Góral Istebna
3:0
Victoria Hażlach
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
1:5
LKS Pogórze
Wisła Strumień
6:0
Zryw Bąków
Beskid Brenna
2:0
Beskid II Skoczów
Orzeł Zabłocie
2:4
Błyskawica Kończyce Wielkie
Strażak Pielgrzymowice
1:9
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Olza Pogwizdów
2:2
UKS APN Góral Istebna
Victoria Hażlach
1:3
LKS Goleszów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
5:0
Olza Pogwizdów
Zryw Bąków
3:0
Victoria Hażlach
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:2
Beskid Brenna
Błyskawica Kończyce Wielkie
3:3
Strażak Pielgrzymowice
LKS Pogórze
1:3
Wisła Strumień
Beskid II Skoczów
1:1
Strażak Dębowiec
UKS APN Góral Istebna
3:3
Orzeł Zabłocie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
0:1
Beskid Brenna
Błyskawica Kończyce Wielkie
1:4
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Orzeł Zabłocie
1:3
LKS Goleszów
Strażak Pielgrzymowice
1:5
UKS APN Góral Istebna
Olza Pogwizdów
3:3
Zryw Bąków
Beskid II Skoczów
1:5
Wisła Strumień
Victoria Hażlach
0:4
LKS Pogórze
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
2:0
Orzeł Zabłocie
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
6:0
Strażak Dębowiec
LKS Goleszów
4:4
Strażak Pielgrzymowice
Beskid Brenna
1:4
Wisła Strumień
LKS Pogórze
1:0
Olza Pogwizdów
Beskid II Skoczów
1:1
Victoria Hażlach
UKS APN Góral Istebna
2:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości