Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Juszczyna
1:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
Metal WG - Skałka Żabnica
3:1
LKS Leśna
Beskid Gilowice-Rychwałd
2:5
Metal Węgierska Górka
Koszarawa Babia Góra
2:1
Soła Żywiec
Muńcuł Ujsoły
2:2
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Podhalanka Milówka
4:0
LKS Sopotnia
Skrzyczne Lipowa
0:1
Bory Pietrzykowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhalanka Milówka
3:0*
Skrzyczne Lipowa
LKS Juszczyna
1:1
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Bory Pietrzykowice
4:2
Metal Węgierska Górka
Beskid Gilowice-Rychwałd
3:1
Soła Żywiec
Koszarawa Babia Góra
0:2
Metal WG - Skałka Żabnica
Muńcuł Ujsoły
6:3
LKS Sopotnia
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:1
LKS Leśna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhalanka Milówka
3:1
Metal Węgierska Górka
LKS Sopotnia
1:1
LKS Juszczyna
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
0:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
Metal WG - Skałka Żabnica
4:1
Beskid Gilowice-Rychwałd
Soła Żywiec
0:0
Bory Pietrzykowice
LKS Leśna
0:1
Koszarawa Babia Góra
Skrzyczne Lipowa
2:1
Muńcuł Ujsoły
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhalanka Milówka
4:0
Soła Żywiec
Metal Węgierska Górka
2:1
Muńcuł Ujsoły
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
3:3
LKS Sopotnia
GKS II Radziechowy-Wieprz
2:0
Koszarawa Babia Góra
LKS Juszczyna
0:2
Skrzyczne Lipowa
Bory Pietrzykowice
3:4
Metal WG - Skałka Żabnica
Beskid Gilowice-Rychwałd
2:0
LKS Leśna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sopotnia
2:1
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
0:3
Skrzyczne Lipowa
Metal WG - Skałka Żabnica
3:1
Podhalanka Milówka
Soła Żywiec
2:2
Muńcuł Ujsoły
LKS Juszczyna
2:4
Metal Węgierska Górka
LKS Leśna
1:1
Bory Pietrzykowice
Koszarawa Babia Góra
3:1
Beskid Gilowice-Rychwałd
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhalanka Milówka
4:0
LKS Leśna
LKS Sopotnia
1:0
Skrzyczne Lipowa
LKS Juszczyna
1:0
Soła Żywiec
Bory Pietrzykowice
5:0
Koszarawa Babia Góra
Muńcuł Ujsoły
0:5
Metal WG - Skałka Żabnica
GKS II Radziechowy-Wieprz
4:2
Beskid Gilowice-Rychwałd
Metal Węgierska Górka
2:1
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal WG - Skałka Żabnica
4:0
LKS Juszczyna
Soła Żywiec
2:1
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Beskid Gilowice-Rychwałd
3:4
Bory Pietrzykowice
LKS Leśna
0:3
Muńcuł Ujsoły
Skrzyczne Lipowa
1:3
GKS II Radziechowy-Wieprz
Metal Węgierska Górka
4:2
LKS Sopotnia
Koszarawa Babia Góra
1:3
Podhalanka Milówka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhalanka Milówka
3:0*
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Sopotnia
4:4
Soła Żywiec
Metal WG - Skałka Żabnica
2:4
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Juszczyna
0:2
LKS Leśna
Muńcuł Ujsoły
3:1
Koszarawa Babia Góra
Skrzyczne Lipowa
0:3
Metal Węgierska Górka
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:2
Bory Pietrzykowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal WG - Skałka Żabnica
7:2
LKS Sopotnia
Soła Żywiec
0:1
Skrzyczne Lipowa
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:2
Muńcuł Ujsoły
Bory Pietrzykowice
2:2
Podhalanka Milówka
Koszarawa Babia Góra
6:2
LKS Juszczyna
Metal Węgierska Górka
1:1
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
3:1
LKS Leśna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sopotnia
2:3
LKS Leśna
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
3:1
Koszarawa Babia Góra
LKS Juszczyna
1:2
Beskid Gilowice-Rychwałd
Muńcuł Ujsoły
1:8
Bory Pietrzykowice
Skrzyczne Lipowa
1:0
Metal WG - Skałka Żabnica
Metal Węgierska Górka
5:0
Soła Żywiec
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:3
Podhalanka Milówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhalanka Milówka
5:0
Muńcuł Ujsoły
Metal WG - Skałka Żabnica
2:1
Metal Węgierska Górka
Soła Żywiec
1:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Leśna
1:1
Skrzyczne Lipowa
Beskid Gilowice-Rychwałd
3:2
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Bory Pietrzykowice
8:0
LKS Juszczyna
Koszarawa Babia Góra
1:2
LKS Sopotnia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sopotnia
2:2
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
2:3
Bory Pietrzykowice
Soła Żywiec
4:5
Metal WG - Skałka Żabnica
LKS Juszczyna
1:7
Podhalanka Milówka
Skrzyczne Lipowa
2:1
Koszarawa Babia Góra
Metal Węgierska Górka
3:0
LKS Leśna
GKS II Radziechowy-Wieprz
2:0
Muńcuł Ujsoły
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhalanka Milówka
2:0
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Metal WG - Skałka Żabnica
4:1
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Leśna
5:2
Soła Żywiec
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:2
Skrzyczne Lipowa
Bory Pietrzykowice
3:0
LKS Sopotnia
Koszarawa Babia Góra
3:5
Metal Węgierska Górka
Muńcuł Ujsoły
7:3
LKS Juszczyna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Węgierska Górka
1:0
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
3:2
Muńcuł Ujsoły
Soła Żywiec
1:1
Koszarawa Babia Góra
LKS Leśna
1:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Bory Pietrzykowice
3:0
Skrzyczne Lipowa
LKS Sopotnia
1:3
Podhalanka Milówka
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:0
LKS Juszczyna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal WG - Skałka Żabnica
6:0
Koszarawa Babia Góra
Metal Węgierska Górka
2:2
Bory Pietrzykowice
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
3:2
LKS Juszczyna
Soła Żywiec
2:4
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Leśna
2:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
Skrzyczne Lipowa
0:4
Podhalanka Milówka
LKS Sopotnia
2:2
Muńcuł Ujsoły
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Muńcuł Ujsoły
2:3
Skrzyczne Lipowa
Metal Węgierska Górka
1:2
Podhalanka Milówka
LKS Juszczyna
4:3
LKS Sopotnia
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:1
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Bory Pietrzykowice
2:1
Soła Żywiec
Koszarawa Babia Góra
1:1
LKS Leśna
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:5
Metal WG - Skałka Żabnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal WG - Skałka Żabnica
2:2
Bory Pietrzykowice
Muńcuł Ujsoły
1:5
Metal Węgierska Górka
Soła Żywiec
1:2
Podhalanka Milówka
Koszarawa Babia Góra
2:1
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Leśna
8:0
Beskid Gilowice-Rychwałd
Skrzyczne Lipowa
3:1
LKS Juszczyna
LKS Sopotnia
2:1
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Muńcuł Ujsoły
4:3
Soła Żywiec
Metal Węgierska Górka
3:1
LKS Juszczyna
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:0
LKS Sopotnia
Beskid Gilowice-Rychwałd
2:3
Koszarawa Babia Góra
Bory Pietrzykowice
1:0
LKS Leśna
Skrzyczne Lipowa
3:5
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Podhalanka Milówka
2:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Żywiec
3:3
LKS Juszczyna
Metal WG - Skałka Żabnica
5:1
Muńcuł Ujsoły
Koszarawa Babia Góra
3:4
Bory Pietrzykowice
Skrzyczne Lipowa
3:3
LKS Sopotnia
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
1:2
Metal Węgierska Górka
Beskid Gilowice-Rychwałd
3:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Leśna
2:0
Podhalanka Milówka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Muńcuł Ujsoły
1:2
LKS Leśna
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
3:1
Soła Żywiec
Podhalanka Milówka
2:3
Koszarawa Babia Góra
LKS Juszczyna
0:5
Metal WG - Skałka Żabnica
LKS Sopotnia
0:6
Metal Węgierska Górka
GKS II Radziechowy-Wieprz
4:2
Skrzyczne Lipowa
Bory Pietrzykowice
6:0
Beskid Gilowice-Rychwałd
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Węgierska Górka
0:1
Skrzyczne Lipowa
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
2:3
Metal WG - Skałka Żabnica
Soła Żywiec
2:0
LKS Sopotnia
Bory Pietrzykowice
2:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Leśna
2:1
LKS Juszczyna
Koszarawa Babia Góra
8:0
Muńcuł Ujsoły
Beskid Gilowice-Rychwałd
2:6
Podhalanka Milówka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Juszczyna
1:9
Koszarawa Babia Góra
LKS Sopotnia
2:8
Metal WG - Skałka Żabnica
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:3
Metal Węgierska Górka
LKS Leśna
1:0
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Skrzyczne Lipowa
2:1
Soła Żywiec
Muńcuł Ujsoły
4:3
Beskid Gilowice-Rychwałd
Podhalanka Milówka
1:3
Bory Pietrzykowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhalanka Milówka
5:1
GKS II Radziechowy-Wieprz
Metal WG - Skałka Żabnica
7:1
Skrzyczne Lipowa
Soła Żywiec
0:5
Metal Węgierska Górka
Bory Pietrzykowice
8:0
Muńcuł Ujsoły
LKS Leśna
4:3
LKS Sopotnia
Koszarawa Babia Góra
5:2
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Beskid Gilowice-Rychwałd
3:0
LKS Juszczyna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Węgierska Górka
0:1
Metal WG - Skałka Żabnica
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
1:2
Beskid Gilowice-Rychwałd
Muńcuł Ujsoły
0:12
Podhalanka Milówka
LKS Juszczyna
2:8
Bory Pietrzykowice
LKS Sopotnia
1:1
Koszarawa Babia Góra
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:2
Soła Żywiec
Skrzyczne Lipowa
3:3
LKS Leśna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal WG - Skałka Żabnica
8:1
Soła Żywiec
Podhalanka Milówka
6:0
LKS Juszczyna
Muńcuł Ujsoły
2:1
GKS II Radziechowy-Wieprz
Bory Pietrzykowice
2:1
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Leśna
2:2
Metal Węgierska Górka
Koszarawa Babia Góra
4:3
Skrzyczne Lipowa
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:1
LKS Sopotnia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Węgierska Górka
1:2
Koszarawa Babia Góra
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
2:3
Podhalanka Milówka
Soła Żywiec
0:4
LKS Leśna
LKS Juszczyna
5:3
Muńcuł Ujsoły
LKS Sopotnia
1:2
Bory Pietrzykowice
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:4
Metal WG - Skałka Żabnica
Skrzyczne Lipowa
1:3
Beskid Gilowice-Rychwałd
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości