Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
2:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
KS Nierodzim
0:8
LKS Pogórze
Victoria Hażlach
1:3
Olza Pogwizdów
Błękitni Pierściec
3:2
Orzeł Zabłocie
Beskid Brenna
1:0
Strażak Pielgrzymowice
Iskra Iskrzyczyn
1:3
Beskid II Skoczów
UKS APN Góral Istebna
1:2
LKS Kończyce Małe
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zabłocie
2:2
Beskid Brenna
Błyskawica Kończyce Wielkie
5:2
Iskra Iskrzyczyn
LKS Pogórze
6:0
Zryw Bąków
LKS Kończyce Małe
0:2
Beskid II Skoczów
Strażak Pielgrzymowice
6:3
KS Nierodzim
Olza Pogwizdów
2:2
Błękitni Pierściec
UKS APN Góral Istebna
2:1
Victoria Hażlach
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
0:0
Strażak Pielgrzymowice
KS Nierodzim
4:4
Orzeł Zabłocie
Błękitni Pierściec
2:6
UKS APN Góral Istebna
Beskid Brenna
0:1
Olza Pogwizdów
Iskra Iskrzyczyn
2:8
LKS Pogórze
Beskid II Skoczów
1:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
Victoria Hażlach
0:1
LKS Kończyce Małe
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zabłocie
- : -
Zryw Bąków
LKS Pogórze
- : -
Beskid II Skoczów
LKS Kończyce Małe
- : -
Błyskawica Kończyce Wielkie
Strażak Pielgrzymowice
- : -
Iskra Iskrzyczyn
Olza Pogwizdów
- : -
KS Nierodzim
Victoria Hażlach
- : -
Błękitni Pierściec
UKS APN Góral Istebna
- : -
Beskid Brenna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
- : -
Olza Pogwizdów
KS Nierodzim
- : -
UKS APN Góral Istebna
Błyskawica Kończyce Wielkie
- : -
LKS Pogórze
Błękitni Pierściec
- : -
LKS Kończyce Małe
Beskid Brenna
- : -
Victoria Hażlach
Iskra Iskrzyczyn
- : -
Orzeł Zabłocie
Beskid II Skoczów
- : -
Strażak Pielgrzymowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zabłocie
- : -
Beskid II Skoczów
Błękitni Pierściec
- : -
Beskid Brenna
LKS Kończyce Małe
- : -
LKS Pogórze
Strażak Pielgrzymowice
- : -
Błyskawica Kończyce Wielkie
Olza Pogwizdów
- : -
Iskra Iskrzyczyn
Victoria Hażlach
- : -
KS Nierodzim
UKS APN Góral Istebna
- : -
Zryw Bąków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
- : -
Victoria Hażlach
KS Nierodzim
- : -
Błękitni Pierściec
Błyskawica Kończyce Wielkie
- : -
Orzeł Zabłocie
Beskid Brenna
- : -
LKS Kończyce Małe
LKS Pogórze
- : -
Strażak Pielgrzymowice
Iskra Iskrzyczyn
- : -
UKS APN Góral Istebna
Beskid II Skoczów
- : -
Olza Pogwizdów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zabłocie
- : -
LKS Pogórze
Błękitni Pierściec
- : -
Zryw Bąków
Beskid Brenna
- : -
KS Nierodzim
LKS Kończyce Małe
- : -
Strażak Pielgrzymowice
Olza Pogwizdów
- : -
Błyskawica Kończyce Wielkie
Victoria Hażlach
- : -
Iskra Iskrzyczyn
UKS APN Góral Istebna
- : -
Beskid II Skoczów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
- : -
Beskid Brenna
KS Nierodzim
- : -
LKS Kończyce Małe
Błyskawica Kończyce Wielkie
- : -
UKS APN Góral Istebna
LKS Pogórze
- : -
Olza Pogwizdów
Iskra Iskrzyczyn
- : -
Błękitni Pierściec
Strażak Pielgrzymowice
- : -
Orzeł Zabłocie
Beskid II Skoczów
- : -
Victoria Hażlach
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nierodzim
- : -
Zryw Bąków
Błękitni Pierściec
- : -
Beskid II Skoczów
Beskid Brenna
- : -
Iskra Iskrzyczyn
LKS Kończyce Małe
- : -
Orzeł Zabłocie
Olza Pogwizdów
- : -
Strażak Pielgrzymowice
Victoria Hażlach
- : -
Błyskawica Kończyce Wielkie
UKS APN Góral Istebna
- : -
LKS Pogórze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zabłocie
- : -
Olza Pogwizdów
Zryw Bąków
- : -
LKS Kończyce Małe
Błyskawica Kończyce Wielkie
- : -
Błękitni Pierściec
LKS Pogórze
- : -
Victoria Hażlach
Iskra Iskrzyczyn
- : -
KS Nierodzim
Strażak Pielgrzymowice
- : -
UKS APN Góral Istebna
Beskid II Skoczów
- : -
Beskid Brenna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bąków
- : -
Iskra Iskrzyczyn
KS Nierodzim
- : -
Beskid II Skoczów
Błękitni Pierściec
- : -
LKS Pogórze
Beskid Brenna
- : -
Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Kończyce Małe
- : -
Olza Pogwizdów
Victoria Hażlach
- : -
Strażak Pielgrzymowice
UKS APN Góral Istebna
- : -
Orzeł Zabłocie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zabłocie
- : -
Victoria Hażlach
Błyskawica Kończyce Wielkie
- : -
KS Nierodzim
LKS Pogórze
- : -
Beskid Brenna
Iskra Iskrzyczyn
- : -
LKS Kończyce Małe
Strażak Pielgrzymowice
- : -
Błękitni Pierściec
Olza Pogwizdów
- : -
UKS APN Góral Istebna
Beskid II Skoczów
- : -
Zryw Bąków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości