Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tychy
4:1
KS Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska
4:1
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Futsal Klub Odra Opole
4:2
Heiro Rzeszów
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
5:3
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Berland Komprachcice
1:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GSF Gliwice
4:0
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
2:1
GSF Gliwice
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:2
Futsal Klub Odra Opole
FC Remedium Hybryd Pyskowice
9:2
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Heiro Rzeszów
3:2
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
KS Polkowice
6:4
Berland Komprachcice
UKS Ekom Futsal Nowiny
5:6
GKS Tychy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:7
Heiro Rzeszów
GKS Tychy
4:1
Gwiazda Ruda Śląska
Futsal Klub Odra Opole
3:6
KS Polkowice
GSF Gliwice
9:2
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Berland Komprachcice
2:0
UKS Ekom Futsal Nowiny
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
6:6
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GSF Gliwice
8:1
GKS Tychy
KS Polkowice
4:2
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
UKS Ekom Futsal Nowiny
2:3
Futsal Klub Odra Opole
Gwiazda Ruda Śląska
1:5
Berland Komprachcice
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
1:2
AZS UMCS Lublin Futsal Team
FC Remedium Hybryd Pyskowice
1:1
Heiro Rzeszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
4:4
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GKS Tychy
10:4
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Futsal Klub Odra Opole
3:4
Gwiazda Ruda Śląska
AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:2
KS Polkowice
Berland Komprachcice
1:3
GSF Gliwice
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
2:3
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
1:2
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Gwiazda Ruda Śląska
4:0
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
GKS Tychy
3:3
Berland Komprachcice
FC Remedium Hybryd Pyskowice
3:8
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
KS Polkowice
5:2
Heiro Rzeszów
GSF Gliwice
- : -
Futsal Klub Odra Opole
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
4:6
KS Polkowice
Futsal Klub Odra Opole
2:6
GKS Tychy
Heiro Rzeszów
4:2
UKS Ekom Futsal Nowiny
Berland Komprachcice
2:2
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
1:5
GSF Gliwice
AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:4
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
5:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GKS Tychy
4:2
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
GSF Gliwice
9:1
AZS UMCS Lublin Futsal Team
FC Remedium Hybryd Pyskowice
4:7
KS Polkowice
Berland Komprachcice
3:3
Futsal Klub Odra Opole
Gwiazda Ruda Śląska
0:0
Heiro Rzeszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
3:6
Gwiazda Ruda Śląska
KS Polkowice
4:2
UKS Ekom Futsal Nowiny
Heiro Rzeszów
5:6
GSF Gliwice
Futsal Klub Odra Opole
2:3
FC Remedium Hybryd Pyskowice
AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:3
GKS Tychy
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
3:3
Berland Komprachcice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcice
6:2
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Futsal Klub Odra Opole
2:2
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
FC Remedium Hybryd Pyskowice
3:3
UKS Ekom Futsal Nowiny
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
KS Polkowice
GKS Tychy
6:5
Heiro Rzeszów
GSF Gliwice
- : -
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
1:3
Gwiazda Ruda Śląska
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:1
GKS Tychy
AZS UMCS Lublin Futsal Team
6:3
Futsal Klub Odra Opole
Heiro Rzeszów
5:1
Berland Komprachcice
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
6:3
FC Remedium Hybryd Pyskowice
KS Polkowice
2:7
GSF Gliwice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
- : -
Berland Komprachcice
UKS Ekom Futsal Nowiny
- : -
GSF Gliwice
Heiro Rzeszów
- : -
Futsal Klub Odra Opole
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
FC Remedium Hybryd Pyskowice
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
KS Polkowice
- : -
GKS Tychy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
FC Remedium Hybryd Pyskowice
GSF Gliwice
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
GKS Tychy
- : -
UKS Ekom Futsal Nowiny
Berland Komprachcice
- : -
KS Polkowice
Futsal Klub Odra Opole
- : -
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
- : -
Heiro Rzeszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
- : -
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
UKS Ekom Futsal Nowiny
- : -
Berland Komprachcice
Heiro Rzeszów
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
GKS Tychy
FC Remedium Hybryd Pyskowice
- : -
GSF Gliwice
KS Polkowice
- : -
Futsal Klub Odra Opole
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
- : -
FC Remedium Hybryd Pyskowice
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GKS Tychy
- : -
GSF Gliwice
Berland Komprachcice
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Futsal Klub Odra Opole
- : -
UKS Ekom Futsal Nowiny
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
- : -
KS Polkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
- : -
Heiro Rzeszów
UKS Ekom Futsal Nowiny
- : -
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Futsal Klub Odra Opole
GSF Gliwice
- : -
Berland Komprachcice
FC Remedium Hybryd Pyskowice
- : -
GKS Tychy
KS Polkowice
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
- : -
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Heiro Rzeszów
- : -
KS Polkowice
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
UKS Ekom Futsal Nowiny
Berland Komprachcice
- : -
GKS Tychy
Futsal Klub Odra Opole
- : -
GSF Gliwice
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
- : -
Heiro Rzeszów
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
GSF Gliwice
- : -
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
GKS Tychy
- : -
Futsal Klub Odra Opole
FC Remedium Hybryd Pyskowice
- : -
Berland Komprachcice
KS Polkowice
- : -
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
- : -
UKS Ekom Futsal Nowiny
Heiro Rzeszów
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
GSF Gliwice
Futsal Klub Odra Opole
- : -
Berland Komprachcice
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
- : -
GKS Tychy
KS Polkowice
- : -
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
- : -
KS Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GSF Gliwice
- : -
Heiro Rzeszów
GKS Tychy
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Berland Komprachcice
- : -
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
FC Remedium Hybryd Pyskowice
- : -
Futsal Klub Odra Opole
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
- : -
GSF Gliwice
UKS Ekom Futsal Nowiny
- : -
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Heiro Rzeszów
- : -
GKS Tychy
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Berland Komprachcice
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
- : -
Futsal Klub Odra Opole
KS Polkowice
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
UKS Ekom Futsal Nowiny
GSF Gliwice
- : -
KS Polkowice
GKS Tychy
- : -
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Berland Komprachcice
- : -
Heiro Rzeszów
Futsal Klub Odra Opole
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
FC Remedium Hybryd Pyskowice
- : -
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości