Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Wielowieś
2:1
Przyszłość Ciochowice
Zameczek Czernica
1:1
Czarni Pyskowice
Naprzód Rydułtowy
1:5
Jedność 32 Przyszowice
Naprzód Lipiny
0:2
KS Sośnica Gliwice
ROW II 1964 Rybnik
1:4
Pierwszy Chwałowice
Orzeł Mokre Mikołów
2:3
Piast II Gliwice
KS 94 Rachowice
0:2
Rymer Rybnik
Unia Książenice
6:1
MKS Czerwionka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:3
Pierwszy Chwałowice
MKS Czerwionka
4:1
Rymer Rybnik
ROW II 1964 Rybnik
0:4
KS 94 Rachowice
Czarni Pyskowice
3:2
Naprzód Rydułtowy
Tęcza Wielowieś
2:1
KS Sośnica Gliwice
Unia Książenice
5:1
Orzeł Mokre Mikołów
Piast II Gliwice
1:1
Zameczek Czernica
Jedność 32 Przyszowice
7:0
Naprzód Lipiny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
1:0
Czarni Pyskowice
Orzeł Mokre Mikołów
3:3
MKS Czerwionka
Tęcza Wielowieś
1:3
Jedność 32 Przyszowice
KS 94 Rachowice
2:1
Przyszłość Ciochowice
Zameczek Czernica
0:2
Unia Książenice
Naprzód Rydułtowy
0:3
Piast II Gliwice
Rymer Rybnik
1:0
ROW II 1964 Rybnik
KS Sośnica Gliwice
3:1
Pierwszy Chwałowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
0:2
Rymer Rybnik
MKS Czerwionka
1:0
ROW II 1964 Rybnik
Czarni Pyskowice
1:3
Tęcza Wielowieś
Orzeł Mokre Mikołów
0:0
Zameczek Czernica
Piast II Gliwice
10:0
Naprzód Lipiny
Jedność 32 Przyszowice
5:3
Pierwszy Chwałowice
Unia Książenice
7:0
Naprzód Rydułtowy
KS Sośnica Gliwice
1:1
KS 94 Rachowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 94 Rachowice
2:5
Jedność 32 Przyszowice
Rymer Rybnik
2:0
KS Sośnica Gliwice
Naprzód Lipiny
2:3
Unia Książenice
Zameczek Czernica
2:0
MKS Czerwionka
Naprzód Rydułtowy
1:2
Orzeł Mokre Mikołów
Czarni Pyskowice
0:3
Pierwszy Chwałowice
ROW II 1964 Rybnik
6:0
Przyszłość Ciochowice
Tęcza Wielowieś
1:3
Piast II Gliwice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
2:1
Przyszłość Ciochowice
ROW II 1964 Rybnik
7:1
KS Sośnica Gliwice
Czarni Pyskowice
1:3
KS 94 Rachowice
Orzeł Mokre Mikołów
6:1
Naprzód Lipiny
Jedność 32 Przyszowice
3:4
Rymer Rybnik
Zameczek Czernica
5:7
Naprzód Rydułtowy
Piast II Gliwice
2:1
Pierwszy Chwałowice
Unia Książenice
5:2
Tęcza Wielowieś
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
0:3
KS Sośnica Gliwice
Naprzód Lipiny
3:2
Zameczek Czernica
Rymer Rybnik
5:0
Czarni Pyskowice
Tęcza Wielowieś
1:4
Orzeł Mokre Mikołów
KS 94 Rachowice
1:3
Piast II Gliwice
Pierwszy Chwałowice
0:1
Unia Książenice
Naprzód Rydułtowy
3:3
MKS Czerwionka
ROW II 1964 Rybnik
1:1
Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
1:4
KS Sośnica Gliwice
Czarni Pyskowice
4:1
ROW II 1964 Rybnik
Orzeł Mokre Mikołów
2:5
Pierwszy Chwałowice
Jedność 32 Przyszowice
0:0
Przyszłość Ciochowice
Zameczek Czernica
1:1
Tęcza Wielowieś
Naprzód Rydułtowy
1:1
Naprzód Lipiny
Piast II Gliwice
1:1
Rymer Rybnik
Unia Książenice
3:0
KS 94 Rachowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
5:1
Czarni Pyskowice
Naprzód Lipiny
1:1
MKS Czerwionka
Rymer Rybnik
3:2
Unia Książenice
KS 94 Rachowice
1:1
Orzeł Mokre Mikołów
Pierwszy Chwałowice
0:1
Zameczek Czernica
Tęcza Wielowieś
5:0
Naprzód Rydułtowy
KS Sośnica Gliwice
4:4
Jedność 32 Przyszowice
ROW II 1964 Rybnik
3:0
Piast II Gliwice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
2:0
Tęcza Wielowieś
MKS Czerwionka
1:1
Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice
1:2
KS Sośnica Gliwice
Orzeł Mokre Mikołów
0:3
Rymer Rybnik
Unia Książenice
3:0
ROW II 1964 Rybnik
Zameczek Czernica
1:0
KS 94 Rachowice
Naprzód Rydułtowy
0:5
Pierwszy Chwałowice
Piast II Gliwice
6:0
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
2:3
Unia Książenice
Rymer Rybnik
2:1
Zameczek Czernica
KS 94 Rachowice
1:0
Naprzód Rydułtowy
Jedność 32 Przyszowice
4:0
Czarni Pyskowice
Pierwszy Chwałowice
4:0
Naprzód Lipiny
ROW II 1964 Rybnik
8:1
Orzeł Mokre Mikołów
Tęcza Wielowieś
1:4
MKS Czerwionka
KS Sośnica Gliwice
1:3
Piast II Gliwice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
2:1
KS 94 Rachowice
MKS Czerwionka
7:0
Czarni Pyskowice
Orzeł Mokre Mikołów
2:1
Przyszłość Ciochowice
Piast II Gliwice
5:1
Jedność 32 Przyszowice
Zameczek Czernica
4:1
ROW II 1964 Rybnik
Naprzód Rydułtowy
0:8
Rymer Rybnik
Tęcza Wielowieś
3:1
Pierwszy Chwałowice
Unia Książenice
3:1
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
0:2
Zameczek Czernica
Rymer Rybnik
6:1
Naprzód Lipiny
Czarni Pyskowice
0:8
Piast II Gliwice
Orzeł Mokre Mikołów
0:3
KS Sośnica Gliwice
KS 94 Rachowice
0:0
Tęcza Wielowieś
Jedność 32 Przyszowice
1:1
Unia Książenice
Pierwszy Chwałowice
2:3
MKS Czerwionka
ROW II 1964 Rybnik
6:2
Naprzód Rydułtowy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
1:2
ROW II 1964 Rybnik
MKS Czerwionka
1:5
Piast II Gliwice
Orzeł Mokre Mikołów
2:4
Jedność 32 Przyszowice
Pierwszy Chwałowice
1:2
KS 94 Rachowice
Zameczek Czernica
1:1
KS Sośnica Gliwice
Naprzód Rydułtowy
2:1
Przyszłość Ciochowice
Tęcza Wielowieś
0:3
Rymer Rybnik
Unia Książenice
5:0
Czarni Pyskowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
0:0
Naprzód Lipiny
Rymer Rybnik
5:0
Pierwszy Chwałowice
Czarni Pyskowice
2:3
Orzeł Mokre Mikołów
KS 94 Rachowice
1:6
MKS Czerwionka
Jedność 32 Przyszowice
2:1
Zameczek Czernica
Piast II Gliwice
3:1
Unia Książenice
ROW II 1964 Rybnik
1:0
Tęcza Wielowieś
KS Sośnica Gliwice
3:0
Naprzód Rydułtowy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
2:3
Orzeł Mokre Mikołów
Przyszłość Ciochowice
2:0
Tęcza Wielowieś
MKS Czerwionka
2:2
Unia Książenice
Rymer Rybnik
5:0
KS 94 Rachowice
Czarni Pyskowice
0:1
Zameczek Czernica
Jedność 32 Przyszowice
4:3
Naprzód Rydułtowy
Pierwszy Chwałowice
3:1
ROW II 1964 Rybnik
KS Sośnica Gliwice
4:1
Naprzód Lipiny
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
1:1
Jedność 32 Przyszowice
Rymer Rybnik
0:2
MKS Czerwionka
Orzeł Mokre Mikołów
1:1
Unia Książenice
KS 94 Rachowice
- : -
ROW II 1964 Rybnik
Pierwszy Chwałowice
5:1
Przyszłość Ciochowice
Zameczek Czernica
2:2
Piast II Gliwice
Naprzód Rydułtowy
1:1
Czarni Pyskowice
KS Sośnica Gliwice
2:2
Tęcza Wielowieś
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:3
KS 94 Rachowice
MKS Czerwionka
0:0
Orzeł Mokre Mikołów
ROW II 1964 Rybnik
0:1
Rymer Rybnik
Unia Książenice
4:2
Zameczek Czernica
Piast II Gliwice
7:2
Naprzód Rydułtowy
Jedność 32 Przyszowice
3:1
Tęcza Wielowieś
Pierwszy Chwałowice
3:3
KS Sośnica Gliwice
Czarni Pyskowice
4:2
Naprzód Lipiny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
1:7
Piast II Gliwice
Rymer Rybnik
4:0
Przyszłość Ciochowice
KS 94 Rachowice
1:0
KS Sośnica Gliwice
Pierwszy Chwałowice
2:3
Jedność 32 Przyszowice
Zameczek Czernica
3:1
Orzeł Mokre Mikołów
Naprzód Rydułtowy
1:3
Unia Książenice
ROW II 1964 Rybnik
1:2
MKS Czerwionka
Tęcza Wielowieś
1:0
Czarni Pyskowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:2
ROW II 1964 Rybnik
MKS Czerwionka
0:1
Zameczek Czernica
Orzeł Mokre Mikołów
3:1
Naprzód Rydułtowy
Unia Książenice
6:2
Naprzód Lipiny
Piast II Gliwice
1:0
Tęcza Wielowieś
Jedność 32 Przyszowice
4:0
KS 94 Rachowice
Pierwszy Chwałowice
7:0
Czarni Pyskowice
KS Sośnica Gliwice
0:3
Rymer Rybnik
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
3:0
MKS Czerwionka
Naprzód Lipiny
2:2
Orzeł Mokre Mikołów
Rymer Rybnik
5:2
Jedność 32 Przyszowice
Tęcza Wielowieś
0:3
Unia Książenice
KS 94 Rachowice
3:2
Czarni Pyskowice
Pierwszy Chwałowice
4:1
Piast II Gliwice
KS Sośnica Gliwice
1:0
ROW II 1964 Rybnik
Naprzód Rydułtowy
0:1
Zameczek Czernica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
2:1
Naprzód Rydułtowy
Czarni Pyskowice
0:4
Rymer Rybnik
Orzeł Mokre Mikołów
5:3
Tęcza Wielowieś
Unia Książenice
5:2
Pierwszy Chwałowice
Piast II Gliwice
4:0
KS 94 Rachowice
Jedność 32 Przyszowice
4:6
ROW II 1964 Rybnik
Zameczek Czernica
2:3
Naprzód Lipiny
KS Sośnica Gliwice
1:6
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
2:1
Jedność 32 Przyszowice
Naprzód Lipiny
1:2
Naprzód Rydułtowy
ROW II 1964 Rybnik
2:3
Czarni Pyskowice
Rymer Rybnik
2:3
Piast II Gliwice
Tęcza Wielowieś
1:1
Zameczek Czernica
KS 94 Rachowice
1:3
Unia Książenice
Pierwszy Chwałowice
4:2
Orzeł Mokre Mikołów
KS Sośnica Gliwice
5:1
MKS Czerwionka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
5:0
Naprzód Lipiny
Czarni Pyskowice
2:1
Przyszłość Ciochowice
Orzeł Mokre Mikołów
3:0
KS 94 Rachowice
Unia Książenice
6:4
Rymer Rybnik
Piast II Gliwice
2:3
ROW II 1964 Rybnik
Jedność 32 Przyszowice
1:0
KS Sośnica Gliwice
Zameczek Czernica
1:0
Pierwszy Chwałowice
Naprzód Rydułtowy
3:3
Tęcza Wielowieś
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:0
Piast II Gliwice
ROW II 1964 Rybnik
2:2
Unia Książenice
Rymer Rybnik
3:0
Orzeł Mokre Mikołów
Tęcza Wielowieś
0:2
Naprzód Lipiny
KS 94 Rachowice
2:3
Zameczek Czernica
Jedność 32 Przyszowice
2:4
MKS Czerwionka
Pierwszy Chwałowice
1:1
Naprzód Rydułtowy
KS Sośnica Gliwice
1:0
Czarni Pyskowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
3:1
Pierwszy Chwałowice
MKS Czerwionka
8:0
Tęcza Wielowieś
Czarni Pyskowice
3:1
Jedność 32 Przyszowice
Orzeł Mokre Mikołów
0:0
ROW II 1964 Rybnik
Unia Książenice
7:3
Przyszłość Ciochowice
Piast II Gliwice
3:1
KS Sośnica Gliwice
Zameczek Czernica
2:1
Rymer Rybnik
Naprzód Rydułtowy
1:0
KS 94 Rachowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
4:1
Orzeł Mokre Mikołów
ROW II 1964 Rybnik
3:1
Zameczek Czernica
Rymer Rybnik
7:1
Naprzód Rydułtowy
KS 94 Rachowice
3:1
Naprzód Lipiny
Jedność 32 Przyszowice
0:1
Piast II Gliwice
Pierwszy Chwałowice
7:0
Tęcza Wielowieś
KS Sośnica Gliwice
1:2
Unia Książenice
Czarni Pyskowice
0:6
MKS Czerwionka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
0:3
Rymer Rybnik
MKS Czerwionka
1:2
Pierwszy Chwałowice
Tęcza Wielowieś
6:1
KS 94 Rachowice
Unia Książenice
4:3
Jedność 32 Przyszowice
Piast II Gliwice
2:1
Czarni Pyskowice
Zameczek Czernica
1:1
Przyszłość Ciochowice
KS Sośnica Gliwice
2:4
Orzeł Mokre Mikołów
Naprzód Rydułtowy
0:5
ROW II 1964 Rybnik
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:0
Naprzód Rydułtowy
ROW II 1964 Rybnik
4:0
Naprzód Lipiny
Rymer Rybnik
3:0
Tęcza Wielowieś
Czarni Pyskowice
1:2
Unia Książenice
KS 94 Rachowice
4:4
Pierwszy Chwałowice
Piast II Gliwice
4:4
MKS Czerwionka
Jedność 32 Przyszowice
1:5
Orzeł Mokre Mikołów
KS Sośnica Gliwice
4:2
Zameczek Czernica
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
1:4
Przyszłość Ciochowice
MKS Czerwionka
1:0
KS 94 Rachowice
Orzeł Mokre Mikołów
4:2
Czarni Pyskowice
Tęcza Wielowieś
2:1
ROW II 1964 Rybnik
Unia Książenice
6:2
Piast II Gliwice
Pierwszy Chwałowice
2:3
Rymer Rybnik
Zameczek Czernica
0:3
Jedność 32 Przyszowice
Naprzód Rydułtowy
2:2
KS Sośnica Gliwice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości